пʼятниця, 21 серпня 2015 р.

"Непоправний романтик" до 135-ї річниці від дня народження Олександра Гріна


23 серпня 2015 року виповнюється 135 років від дня народження талановитого фантаста й романтика 
Олександра Гріна (Гріневського). 
До ювілею нашого улюбленого письменника
в бібліотечній музейній кімнаті Олександра Гріна представляємо  всім прихильникам його таланту оновлену меморіальну експозицію, книжкову виставку, нові подаровані книжки від прихильнгиків-грінівців, цікаві щоденні екскурсії для всіх бажаючих.
"Грінівська вітальня" презентує...
Навряд чи знайдеться представник середнього або старшого покоління, який із захопленням не зачитувався б творами О. Гріна. Його повість «Червоні вітрила», романи «Блискучий світ» і «Та, що біжить по хвилях» завжди причаровували юні серця, породжували мрії про мандрівки, подвиги, відкриття. Перу Гріна належать багато вельми цікавих повістей, оповідань і для людей старшого покоління. У них знову ж таки йдеться про мужніх, сильних духом людях. Оповідання часто з несподіваним романтичним фіналом, як, наприклад, історія про людину, яка втратила зір при спалаху блискавки в лісі. Костянтин Паустовський згадував, як він, будучи ще юнаком, уперше познайомився з двома невеликими оповіданнями О. Гріна. Розкривши щойно куплену книжку, він тут же, біля кіоска, під тінню квітучого київського каштана залпом прочитав цю «химерну, як сон, незвичайну книжку».


Літературно-меморіальний 
Відкрився 9 липня 1970 року.
Прикрашає будинок-музей панно "Бригантина". 
Автор експозиції - Геннадій Золотухін
художник - Савва Бродський.

Музей Гріна — один з найбільш відомих і відвідуваних музеїв міста, тут відкриваються виставки, проходять творчі зустрічі з письменниками, художниками, музикантами
У великому виставковому залі розгорнена експозиція 
«Грін і сучасність».


 Презентація в "Грінівській вітальні" 
книги О.Гріна "Червоні вітрила". 

Відкрийте для себе чарівний і неповторний світ Олександра Гріна!

Немає коментарів:

Дописати коментар