вівторок, 28 жовтня 2014 р.

"Веселі канікули". Запрошуємо на дитяче свято "Хеллоуїн -паті"

З 27 жовтня по 9 листопада 2014 року в школах - осінні канікули.


Бібліотека запрошує дітей до участі у підготовці та святкуванні інтерактивної гри
"Хеллоуїн-паті".
Хеллоуїн - свято вампірів, відьом, привидів та іншої нечисті, який ще зовсім недавно широко святкувався лише в США, тепер набуває все велику популярність в Європі.  Це веселе свято зі своїм незмінним символом - гарбузом - зовсім і не наша українська традиція, але протягом останніх років з 10 вже так влилося в нашу культуру, що можна з упевненістю сказати: Хелловін є і наше свято теж. 
І саме його ми і весь католицький світ будемо відзначати 31 жовтня.

Якщо бути точними, то назва цього древнього свята насправді Переддень Дня всіх святих і саме свято відзначається виключно вночі з 31 жовтня на 1 листопада. 

А ось 1 листопада і є День всіх святих.

Саме тому ми вирішили відзначити його з нашими маленькими шанувальниками бібліотеки - учнями 1-5 класів, які вивчають англійську мову та хочуть глибше пізнати культуру та традиції різних народів світу, мають бажання до різних "страшилок".

Одним основним атрибутом Хелловіна є «світильник Джека» у вигляді голови, яку вирізано з гарбуза із запаленою свічкою або електричним підсвічуванням всередині. Появу гарбуза пов'язують з ірландською легендою про старого фермера Джека, любителя азартних ігор і міцних напоїв. Він обманював диявола двічі, а після смерті не потрапив а ні в рай через своє порочне життя, а ні в пекло, так як диявол ще за життя Джека присягнувся не забирати його душу. Він був приречений поневірятися з гарбузовою головою по світу з тліючим вуглиною всередині її.
Підготовчий період:

з 27 по 31 жовтня щоденно!
проводяться голосні читання та обговорення книжкових новинок на задану тему. Також відбудуться  майстер-класи з виготовлення костюмів, реквізиту, малюнків, вирізання гарбузів  та різних монстрів, оформлення залу та ін.
 Головна вимога - всім учасникам бути в костюмах та підготувати свою "страшну" історію.

Найбільш популярними персонажами Хелловіна стабільно є привиди, гобліни та відьми. Дівчатка готують костюм принцеси, а більшість хлопчиків, прагнучи бути схожим на свого кумира Джека-Горобця, віддадуть перевагу вбранню пірата або ж Гаррі Поттера.

 А 30 жовтня 2014 року (четвер) 
о 17-00 
запрошуємо всіх-всіх-всіх
на святкування
"Хеллоуїн -паті".
У програмі:

  • конкурс "страшних історій";
  • частування від Джека Лампкіна;
  • англійська дискотека;
  • квест "У пошуках монстрів";
  • візит на "Відьмину кухню"
  • та багато інших чарівних несподіванок!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар